top 54 biaa podlaska amspn hetman zamo 01 00 20161121 1001214624

Runda jesienna już za nami, a zatem czas na  krótkie podsumowanie przez trenera młodzików młodszych Mirosława Kędraka.

            Podsumowanie rundy jesiennej w wykonaniu rocznika 2005 może być tylko jedne - wielkie brawa dla zawodników tego rocznika!!! Po pierwsze - była to premierowa runda w występach na poziomie Ligi Wojewódzkiej, a przecież przed startem tych rozgrywek (mając na uwadze nasze wcześniejsze, turniejowe zmagania z drużynami z Ligi Wojewódzkiej) nikt nie stawiał nas w roli drużyny, która ma odegrać w tej Lidze znaczącą rolę. Po wtóre jako jedyna drużyna z Naszego Klubu zdecydowaliśmy się rywalizować na obu możliwych polach zmagań piłkarskich - Liga Wojewódzka oraz Liga Okręgowa i łącznie rozegraliśmy aż 21 meczy ligowych grając przez 2 miesiące praktycznie co 3 dni. Pomimo tych okoliczności - w mojej ocenie - chłopcy wykazując wielkie zaangażowanie i determinację walczyli "o każdy metr boiska" przez pełne 60 minut każdego meczu (i minut doliczonych).
            Nie postrzegamy tej rundy tylko przez pryzmat wyników, gdyż w tym wieku to nie wyniki ale rozwój piłkarski każdego z zawodników jest najważniejszy, ale wielu zawodników poczyniło w swoim rozwoju naprawdę ogromne postępy, a wyniki tylko to potwierdzają: W Lidze Wojewódzkiej zajmujemy 3 miejsce (32 pkt, 10 zwycięstw 2 remisy i 2 porażki) ze stratą tylko 3 pkt do Górnika Łęczna (którego pokonaliśmy 2-1) i Motoru Lublin (remis 2-2), a gdyby nie pechowe mecze z drużynami z Puław bylibyśmy samodzielnym liderem. W Lidze Okręgowej zajmujemy 1 miejsce z kompletem  7 zwycięstw i bilansem bramkowym 50-6.
          W tej rundzie drużyna zagrała wiele naprawdę dobrych meczy, ale na szczególne wyróżnienie zasługuje wyjazdowe zwycięstwo z Tomasovią 4-0, gdzie był to niemalże perfekcyjny mecz w naszym wykonaniu, wyjazdowe zwycięstwo z Górnikiem Łęczna 2-1 oraz  remis na wyjeździe z Motorem Lublin, gdzie jako drużyna pokazaliśmy wielki charakter i przegrywając 0-2 doprowadziliśmy do remisu 2-2 i zabrakło nam przysłowiowych sekund by ten mecz wygrać.
            Oczywiście zdarzyły się i mecze, o których chcemy jak najszybciej zapomnieć (wyciągając oczywiście z nich odpowiednie wnioski) - i są to nieszczęsne zmagania z drużynami z Puław - Puławiakiem (przegrana 1-2) i Wisłą (przegrana 0-2).
        Jeżeli chodzi o zawodników to tak wielu zasługuje na wyróżnienie iż nie będę wskazywał ich personalnie, to co cieszy mnie jako trenera to fakt, iż naprawdę wielu zawodników tego rocznika wykazuje właściwe zaangażowanie zarówno na treningach jak i w meczach a jako trener mam przysłowiowy "kłopot bogactwa", gdyż każdy z powołanych na mecz zawodników gwarantuje odpowiednią "jakość piłkarską".
W przerwie między rundami zamierzamy uczestniczyć w kilku mocno obsadzonych turniejach piłkarskich (najbliższy bardzo silnie obsadzony (o charakterze międzynarodowym) już w dniach 9-11.12.2016r. w Nadrzeczu k/Biłgoraja). W drugim tygodniu ferii przewidujemy obóz przygotowawczy w Krasnobrodzie, a od 25 marca 2017r. już rozpoczynamy rundę wiosenną w Lidze Wojewódzkiej.  Nie stawiamy przed sobą konkretnych celów jeżeli chodzi o wyniki i miejsca w Ligach, chcemy nadal podnosić poziom rozwoju piłkarskiego Naszych zawodników, a realizując ten cel wyniki "przyjdą".
           Na końcu chcę bardzo podziękować zawodnikom za ich pełne zaangażowanie i radość z gry, ich rodzicom za równie pełne zaangażowanie w sprawy drużyny Naszego rocznika, władzom Klubu za zaufanie i zapewnienie odpowiedniego funkcjonowania i oczywiście trenerowi Wojciechowi Rycak za permanentną pomoc.

Życzymy powodzenia w drugiej rundzie rozgrywek!

 

 

AKTUALNOŚCI U-12

Zwycięstwo młodzików młodszych na zakończenie I rundy.

           Na zakończenie pierwszej rundy rozgrywek nasi młodzicy młodsi w zaległym wyjazdowym spotkaniu odnieśli zwycięstwo 1:0...

Czytaj więcej

Zwycięstwo młodzików młodszych

Drużyna młodzików młodszych odniosła zwycięstwo na własnym boisku z drużyną KS Lublinianka 2:0. Bramki dla naszego zespołu zdobył w pierwszej połowie...

Czytaj więcej

Zwycięstwo młodzików młodszych

Kolejne zwycięstwo młodzików młodszych. Po wygranej 4:1 nad zespołem Jedynki Krasnystaw podopieczni trenera Mirosława Kędraka nadal utrzymują się na pozycji...

Czytaj więcej

Pewna wygrana młodzików młodszych

 Zawodnicy z rocznika 2005 pokonali 0:4 w wyjazdowym spotkaniu drużynę Tomasovii Tomaszów Lubelski. Stosunkowo szybko zdobyta bramka pomogła drużynie w pełni...

Czytaj więcej

Porażka młodzików młodszych.

AMSPN Hetman- Wisła Puławy 0:2   Porażką 0:2 zakończyło się spotkanie Wojewódzkiej Ligi Młodzików Młodszych w których poodopieczni trenera Mirosława Kędraka ulegli...

Czytaj więcej

Kolejne zwycięstwo młodzików młodszych.

  Niedźwiadek Chełm - AMSPN Hetman 0:1 Bramka: Hubert Krawczyk   Z kompletem punktów wracają nasi młodzicy młodsi z wyjazdowego spotkania z drużyną Niedźwiadka Chełm...

Czytaj więcej

Remis młodzików młodszych.

AMSPN Hetman - BKS Lublin 1:1   Bramka: Filip Zakrzewski 2'    W kolejnym ligowy spotkaniu młodzicy młodsi naszego klubu zremisowali na własnym boisku z drużyną...

Czytaj więcej

Młodzicy młodsi na zwycięskim szlaku.

Górnik Łęczna - AMSPN Hetman 1:2 Bramki: 0:1 Hubert Krawczyk 20' 0:2 Aureliusz Miedźwiedź 29'    Drugie ligowe spotkanie i druga wygrana naszych młodzików...

Czytaj więcej

Zwycięski początek młodzików młodszych.

AMSPN Hetman Zamość - Huragan Międzyrzec Podlaski 2:0 Bramki: Hubert Krawczyk, Bartosz Kozyra Młodzicy młodsi naszego klubu, podopieczni trenera Mirosława Kędraka w swoim...

Czytaj więcej

Terminarz młodzików młodszych 2016/2017

Poniżej przedstawiamy terminarz młodzików młodszych, podopiecznych trenera Mirosława Kędraka.                      ...

Czytaj więcej

AMSPN Hetman zwycięzcą II edycji "Artis Cup"

Nasz zespół z rocznika 2005, podopieczni duetu trenerskiego Wojciech Rycak & Mirosław Kędrak zwyciężył w II edycji "Artis Cup", który rozegrany...

Czytaj więcej