DSC8310

      Trampkarze młodsi rozpoczęli ligowe zmagania od wyjazdowego zwycięstwa 3:2 w Tomaszowie Lubelskim z miejscową Tomasovią. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Sebastian Naklicki, Jan Mróz oraz Kamil Radziszewski. Nasi zawodnicy dobrze zaprezentowali się na boisku w Tomaszowie, dłużej utrzymywali się przy piłce i stworzyli sobie więcej okazji do zdobycia bramek. Gospodarze ograniczali się jedynie do kontrataków i w ten sposób zdobyli swoje bramki. Wynik spotkania otworzyli gospodarze wykorzystując rzut karny podyktowany za faul Kamila Radziszewskiego w narożniku pola karnego. Wojciech Ziemiński świetnie obronił strzał z jedenastu metrów, lecz przy dobitce napastnika Tomasovii był już bez szans. Gospodarze z uzyskanego prowadzenia cieszyli się zaledwie kilka minut. Strzałem w długi róg zza linii pola karnego Sebastian Naklicki doprowadził do remisu w tym spotkaniu. Po zdobytej bramce nasz zespół jeszcze śmielej zaatakował i stwarzał sobie coraz więcej sytuacji. Niestety po błędzie naszych środkowych obrońców gospodarze po raz kolejny wyszli na prowadzenie pakując piłkę z bliskiej odległości do bramki Ziemińskiego. Jeszcze przed przerwą nasi zawodnicy odrobili straty. Po kombinacyjnej akcji lewą stroną boiska Jan Mróz strzałem głową doprowadził do wyrównania.

      Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie, obie drużyny szukały swoich szans na zdobycie zwycięskiej bramki w tym spotkaniu. W dalszym ciągu to nasz zespół częściej operował piłką, stwarzając sobie coraz lepsze sytuacje bramkowe. Praca całego zespołu przyniosła długo wyczekiwaną bramkę którą zdobył Kamil Radziszewski. Ten sam zawodnik kilka minut później mógł zdobyć swojego drugiego gola, kiedy po silnym strzale z dystansu piłka wylądowała na słupku bramki gospodarzy. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie i nasi zawodnicy wrócili z trudnego terenu z kompletem punktów.

"Byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym, dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce i stworzyliśmy sobie więcej sytuacji bramkowych. Błędy w obronie dużo kosztują, dzisiaj zapłaciliśmy za to dwoma straconymi bramkami. Przy rzucie karnym nasi zawodnicy powinni się zachować dużo lepiej, zabrakło asekuracji i zdecydowania. Zasłużenie wracamy z kompletem punktów. - powiedział po meczu Sebastian Luterek

 

TOMASOVIA - AMSPN HETMAN 2:3


AMSPN Hetman Zamość: Wojciech Ziemiński, Wojciech Żukowski, Kamil Radziszewski, Jakub Cymiński, Marcel Myszka, Igor Szczygieł, Sebastian Naklicki, Bartłomiej Panas, Jan Mróz, Łukasz Pokrywka, Miłosz Bator, Michał Cisło, Adam Pociennik, Arkadiusz Muzyczuk, Piotr Mazurek

Trenerzy: Sebastian Luterek, Tomasz Pociennik

Galeria

 

 

AKTUALNOŚCI U-14

AMSPN Hetman -⁠ BKS Lublin 1:0

         W ubiegłą sobotę w meczu na szczycie Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy Starszych nasz zespół odniósł bardzo cenne zwycięstwo...

Czytaj więcej

Wyjazdowe zwycięstwo Trampkarzy Starszych

          Z kompletem punktów wracają nasi Trampkarze Starsi z wyjazdowego spotkania w Chełmie. Po rozgrywanym w...

Czytaj więcej

Marcel Myszka powołany do kadry Polski U-⁠15

Trener reprezentacji Polski do lat 15 Marcin Dorna ogłosił listę zawodników powołanych na konsultację selekcyjną która odbędzie się w Warszawie...

Czytaj więcej

Pogrom w meczu trampkarzy starszych

       W czwartej kolejce rozgrywek Ligi Wojewódzkiej nasi trampkarze starsi urządzili sobie ostre strzelanie. W meczu z Osir...

Czytaj więcej

Porażka w derbach Trampkarzy Młodszych

     Porażką zakończył się drugi mecz zawodników z rocznika 2004 w WLTM. Tym razem podopieczni Damiana Koszela przegrali w...

Czytaj więcej

Towarzysko z Dynamo.

       Remisem 2:2 zakończyło się towarzyskie spotkanie naszego zespołu z drużyną Dymana Kijów. Zespół z Ukrainy przebywał na...

Czytaj więcej

Zasłużone zwycięstwo w Tomaszowie.

         Z kompletem punktów wracają nasi trampkarze starsi z wyjazdowego spotkania z Tomasovią. Już od pierwszych minut...

Czytaj więcej

Wysokie zwycięstwo na początek rozgrywek.

      Od pewnego zwycięstwa 4:0 nad drużyną Avii Świdnik rozpoczęli nasi trampkarze starsi zmagania w lidze wojewódzkiej. Przez całe...

Czytaj więcej

Nasi zawodnicy trenują na obozie.

        W niedzielę 23 lipca czterdziestoosobowa grupa zawodników zespołów trampkarzy starszych oraz młodzików młodszych wyjechała na letni...

Czytaj więcej

Duży sukces naszych trampkarzy

         W dniach 23-25.06.2017 trampkarze naszego klubu uczestniczyli w Białymstoku w Międzynarodowym Turnieju MOSP CUP 2017. Po 3 dniach...

Czytaj więcej

Skrót meczu trampkarzy młodszych

  AMSPN HETMAN ZAMOŚĆ- ORLĘTA ŁUKÓW 20.05.2017      

Czytaj więcej

Z orlętami na piątkę.

      W ubiegłą niedzielę 7 maja zespół naszych trampkarzy wygrał 5:0 z drużyną Orląt Radzyń Podlaski. Cztery bramki...

Czytaj więcej

Jan Mróz trenował w Holandii.

        W dniach 29.04-03.05.2017 zawodnik naszego zespołu trampkarzy Jan Mróz przebywał w Rotterdamie na zgrupowaniu reprezentacji U-14...

Czytaj więcej

Zwycięstwo trampkarzy w Biłgoraju.

              W XIX kolejce Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy Młodszych zawodnicy naszego klubu odnieśli wyjazdowe zwycięstwo nad...

Czytaj więcej

Miłosz Bator Mistrzem Polski Dzieci i Młodzieży z Cukrzycą w Piłce Nożnej.

   W dniach 28-30.04.2017 w Gnieźnie odbyły się I Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży z Cukrzycą w Piłce Nożnej, które...

Czytaj więcej

Ważne zwycięstwo trampkarzy młodszych

     W ubiegłą sobotę nasi trampkarze rozgrywali na własnym boisku spotkanie z drużyną BKS Lublin. Po bardzo emocjonującym spotkaniu Nasza...

Czytaj więcej

Nasi trampkarze z powołaniami.

     Zawodnicy naszego zespołu trampkarzy Marcel Myszka oraz Jan Mróz otrzymali powołania na mecz mistrzowski pomiędzy LZPN a Podkarpackim...

Czytaj więcej

Wysokie zwycięstwo Trampkarzy

        W ubiegłą środę 12 kwietnia nasi trampkarze rozgrywali wyjazdowe spotkanie z drużyną Huraganu Międzyrzec Podlaski. Mecz...

Czytaj więcej