DSC8310

      Trampkarze młodsi rozpoczęli ligowe zmagania od wyjazdowego zwycięstwa 3:2 w Tomaszowie Lubelskim z miejscową Tomasovią. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Sebastian Naklicki, Jan Mróz oraz Kamil Radziszewski. Nasi zawodnicy dobrze zaprezentowali się na boisku w Tomaszowie, dłużej utrzymywali się przy piłce i stworzyli sobie więcej okazji do zdobycia bramek. Gospodarze ograniczali się jedynie do kontrataków i w ten sposób zdobyli swoje bramki. Wynik spotkania otworzyli gospodarze wykorzystując rzut karny podyktowany za faul Kamila Radziszewskiego w narożniku pola karnego. Wojciech Ziemiński świetnie obronił strzał z jedenastu metrów, lecz przy dobitce napastnika Tomasovii był już bez szans. Gospodarze z uzyskanego prowadzenia cieszyli się zaledwie kilka minut. Strzałem w długi róg zza linii pola karnego Sebastian Naklicki doprowadził do remisu w tym spotkaniu. Po zdobytej bramce nasz zespół jeszcze śmielej zaatakował i stwarzał sobie coraz więcej sytuacji. Niestety po błędzie naszych środkowych obrońców gospodarze po raz kolejny wyszli na prowadzenie pakując piłkę z bliskiej odległości do bramki Ziemińskiego. Jeszcze przed przerwą nasi zawodnicy odrobili straty. Po kombinacyjnej akcji lewą stroną boiska Jan Mróz strzałem głową doprowadził do wyrównania.

      Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie, obie drużyny szukały swoich szans na zdobycie zwycięskiej bramki w tym spotkaniu. W dalszym ciągu to nasz zespół częściej operował piłką, stwarzając sobie coraz lepsze sytuacje bramkowe. Praca całego zespołu przyniosła długo wyczekiwaną bramkę którą zdobył Kamil Radziszewski. Ten sam zawodnik kilka minut później mógł zdobyć swojego drugiego gola, kiedy po silnym strzale z dystansu piłka wylądowała na słupku bramki gospodarzy. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie i nasi zawodnicy wrócili z trudnego terenu z kompletem punktów.

"Byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym, dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce i stworzyliśmy sobie więcej sytuacji bramkowych. Błędy w obronie dużo kosztują, dzisiaj zapłaciliśmy za to dwoma straconymi bramkami. Przy rzucie karnym nasi zawodnicy powinni się zachować dużo lepiej, zabrakło asekuracji i zdecydowania. Zasłużenie wracamy z kompletem punktów. - powiedział po meczu Sebastian Luterek

 

TOMASOVIA - AMSPN HETMAN 2:3


AMSPN Hetman Zamość: Wojciech Ziemiński, Wojciech Żukowski, Kamil Radziszewski, Jakub Cymiński, Marcel Myszka, Igor Szczygieł, Sebastian Naklicki, Bartłomiej Panas, Jan Mróz, Łukasz Pokrywka, Miłosz Bator, Michał Cisło, Adam Pociennik, Arkadiusz Muzyczuk, Piotr Mazurek

Trenerzy: Sebastian Luterek, Tomasz Pociennik

Galeria

 

 

AKTUALNOŚCI U-14

Duży sukces naszych trampkarzy

         W dniach 23-25.06.2017 trampkarze naszego klubu uczestniczyli w Białymstoku w Międzynarodowym Turnieju MOSP CUP 2017. Po 3 dniach...

Czytaj więcej

Skrót meczu trampkarzy młodszych

  AMSPN HETMAN ZAMOŚĆ- ORLĘTA ŁUKÓW 20.05.2017      

Czytaj więcej

Z orlętami na piątkę.

      W ubiegłą niedzielę 7 maja zespół naszych trampkarzy wygrał 5:0 z drużyną Orląt Radzyń Podlaski. Cztery bramki...

Czytaj więcej

Jan Mróz trenował w Holandii.

        W dniach 29.04-03.05.2017 zawodnik naszego zespołu trampkarzy Jan Mróz przebywał w Rotterdamie na zgrupowaniu reprezentacji U-14...

Czytaj więcej

Zwycięstwo trampkarzy w Biłgoraju.

              W XIX kolejce Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy Młodszych zawodnicy naszego klubu odnieśli wyjazdowe zwycięstwo nad...

Czytaj więcej

Miłosz Bator Mistrzem Polski Dzieci i Młodzieży z Cukrzycą w Piłce Nożnej.

   W dniach 28-30.04.2017 w Gnieźnie odbyły się I Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży z Cukrzycą w Piłce Nożnej, które...

Czytaj więcej

Ważne zwycięstwo trampkarzy młodszych

     W ubiegłą sobotę nasi trampkarze rozgrywali na własnym boisku spotkanie z drużyną BKS Lublin. Po bardzo emocjonującym spotkaniu Nasza...

Czytaj więcej

Nasi trampkarze z powołaniami.

     Zawodnicy naszego zespołu trampkarzy Marcel Myszka oraz Jan Mróz otrzymali powołania na mecz mistrzowski pomiędzy LZPN a Podkarpackim...

Czytaj więcej

Wysokie zwycięstwo Trampkarzy

        W ubiegłą środę 12 kwietnia nasi trampkarze rozgrywali wyjazdowe spotkanie z drużyną Huraganu Międzyrzec Podlaski. Mecz...

Czytaj więcej

Wyjazdowe zwycięstwo trampkarzy młodszych.

       Sukcesem zakończyła się daleka wyprawa trampkarzy młodszych. W sobotę (08.04) naszej drużynie przyszło zmierzyć się w Białej...

Czytaj więcej

Pewne zwycięstwo trampkarzy młodszych.

            W ubiegłą sobotę (01.04) trampkarze młodsi podejmowali na własnym boisku drużynę Widoku Lublin. W rundzie...

Czytaj więcej

Nasi trampkarze walczyli w Łodzi

         W ubiegłym tygodniu nasz zespół trampkarzy udał się do Łodzi by zmierzyć swoje siły w stawce 16...

Czytaj więcej

Sebastian Luterek na 2 miejscu w Plebiscycie Pilkarskim Kroniki Tygodnia

  Trener naszego zespołu trampkarzy młodszych Sebastian Luterek zajął drugie miejsce w kategorii trener roku w XVII Plebiscycie Sportowym Kroniki Tygodnia...

Czytaj więcej

Jan Mróz odkryciem roku

       Telewizja Kablowa Zamość Video – Kadr rozstrzygnęła VII Plebiscyt na Najlepszego i Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Miasta...

Czytaj więcej

Wyjazd trampkarzy młodszych na Ukrainę do Żółkwi

W dniach 9-10 stycznia zespół trampkarzy naszego klubu przebywał w Żółkwi na Ukrainie. Podczas pobytu nasi młodzi zawodnicy zwiedzali miasto...

Czytaj więcej

II miejsce Trampkarzy

    W dniach 2-4 grudnia w Nadrzeczu rozegrany został turniej trampkarzy młodszych. W rozgrywkach uczestniczyło 8 zespołów. AMSPN Hetman...

Czytaj więcej

II miejsce trampkarzy

W ubiegłą sobotę nasi trampkarze młodsi zainaugurowali sezon halowy. Na zaproszenie STS GRYF GMINA ZAMOŚĆ wzięli udział w turnieju rocznika...

Czytaj więcej

PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ - Sebastian Luterek

Za nami pierwsza połowa sezonu.Zapraszamy do podsumowania rundy jesiennej wg trenera trampkarzy młodszych.        Jesteśmy zadowoleni z tego co...

Czytaj więcej