1

       Sukcesem zakończyła się daleka wyprawa trampkarzy młodszych. W sobotę (08.04) naszej drużynie przyszło zmierzyć się w Białej Podlaskiej z tamtejszym AP TOP 54. Wysoka porażka w meczu jesiennym i klasa rywala były wystarczającą motywacją dla naszych młodych zawodników, którzy przystąpili do meczu z bojowym nastawieniem. Początek meczu, to obustronna wymiana ciosów. Pierwsi groźną sytuację stworzyli gospodarze. Napastnik TOP- u znalazł się w sytuacji „sam na sam” z Michałem Zabicielem i był nieprzepisowo powstrzymywany przez Jakuba Kołodziejczuka. Skończyło się karą minutową dla naszego zawodnika i niecelnym strzałem z rzutu wolnego. W odpowiedzi po podaniu Bartka Panasa, piłkę do bramki TOP- u skierował Jan Mróz, ale sędzia dopatrzył się pozycji spalonej. W 17 min. Hetman przeprowadził, jak się okazało, decydującą akcję. Na długi przerzut zdecydował się Wojtek Żukowski. Piłka zagrana z pominięciem drugiej linii trafiła do wychodzącego na „czystą” pozycję Jana Mroza, który przelobował bramkarza gospodarzy. Do końca pierwszej połowy zespół z Białej Podlaskiej starał się odrobić straty, ale nasi zawodnicy potrafili skutecznie neutralizować ich ataki. Dobre spotkanie rozegrał Michała Zabiciel, który pod koniec pierwszej połowy instynktownie obronił strzał napastnika gospodarzy oddany z bliskiej odległości. Druga połowa rozpoczęła się od mocnego uderzenia w wykonaniu naszych zawodników. Niewiele zabrakło, by groźne dośrodkowania Sebastiana Naklickiego zakończyły się zdobyciem przez nasz zespół kolejnej bramki. Po chwili do głosu doszli gospodarze, którzy uzyskali przewagę i kilka razy groźnie zaatakowali. Najlepszą okazję do odrobienia strat mieli w 50 min. spotkania, kiedy po raz kolejny „sam na sam” z Michałem Zabicielem znalazł się napastnik gospodarzy. Nasz bramkarz nie pozwolił się przelobować i skończyło się na strachu. W drugiej połowie warta odnotowania jest też akcja Łukasza Pokrywki, który zdobył bramkę, ale sędzia uznał, że było to z pozycji spalonej. Czas mijał a gra TOP-u stawała się coraz bardziej nerwowa. 5 min. przed końcem meczu na strzał lewą noga zdecydował się Marcel Myszka. Potężna bomba z 25 metrów wylądowała na poprzeczce bramki gospodarzy. W ostatniej akcji meczu Jan Mróz był faulowany przed polem karnym. Kara minutowa dla zawodnika TOP-u i strzał Łukasza Pokrywki z rzutu wolnego obroniony przez bramkarza gospodarzy zakończyły „zacięty” i prowadzony w szybkim tempie mecz.

AP TOP 54 Biała Podlaska - AMSPN Hetman Zamość 0:1

AMSPN Hetman Zamość: Michał Zabiciel, Wojciech Żukowski, Kamil Radziszewski, Jakub Cymiński, Jakub Kołodziejczuk, Marcel Myszka, Igor Szczygieł, Sebastian Naklicki, Bartłomiej Panas, Jan Mróz, Łukasz Pokrywka, Miłosz Bator, Arkadiusz Muzyczuk, Szymon Wanarski, Wiktor Bartnik, Wojciech Ziemiński, Piotr Mazurek

Trenerzy: Sebastian Luterek, Tomasz Pociennik

 

 

AKTUALNOŚCI U-14

Cenna wygrana w Łęcznej naszych trampkarzy starszych.

     Cenne 3 punkty przywieźli podopieczni trenerów Sebastiana Luterka i Tomasza Pociennika z trudnego terenu w Łęcznej. Smaczku dodawał...

Czytaj więcej

Rocznik 2003 ogłasza nabór uzupełniający

         AMSPN Hetman Zamość rocznik 2003 ogłasza nabór uzupełniający dla zawodników z roczników 2002 i 2003. Jeżeli...

Czytaj więcej

Wygrana na inaugurację rundy wiosennej rocznika 2003

Na inaugurację rundy wiosennej trampkarze  AMSPN Hetman Zamość wygrali z drużyną Niedźwiadek Chełm 5:0 (1:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli Bartłomiej Panas...

Czytaj więcej

Sebastian Luterek: By coś osiągnąć, trzeba zaryzykować

  Marcel Myszka podobnie jak Igor Szczygieł trafia do ekstraklasowej akademii piłkarskiej, przypadek? Nie przypadek, tylko ciężka praca i talent tych chłopaków...

Czytaj więcej

Pewna wygrana w turnieju Resovia Winter Cup

Nie zwalniają tempa nasi trampkarze starsi, którzy kilka dni po powrocie z Ukrainy uczestniczyli w Rzeszowie w turnieju Resovia...

Czytaj więcej

Turniej we Lwowie

W dniach 13-16 stycznia trampkarze starsi AMSPN Hetman Zamość , zespół z rocznika 2003 brał udział w międzynarodowym turnieju we...

Czytaj więcej

Wyjazd trampkarzy starszych do Białej Podlaskiej

       W dniach 9-10 grudnia na zaproszenie Akademii Piłkarskiej TOP 54 Biała Podlaska nasz zespół trampkarzy starszych z...

Czytaj więcej

Podsumowanie sezonu

  Czas na kolejne podsumowanie.     Zespół trampkarzy starszych podopiecznych trenerów Sebastiana Luterka oraz Tomasza Pociennika zajął pierwsze miejsce w grupie...

Czytaj więcej

Wywiad z Marcelem Myszką

  Zapraszamy na ciekawy wywiad z Marcelem Myszką zawodnikiem naszego zespołu trampkarzy starszych, o pobycie na konsultacji reprezentacji Polski U-15, treningach...

Czytaj więcej

Ligowe zaległości odrobione

      W środę 18 października nasi trampkarze rozegrali zaległe spotkanie z Widokiem Lublin. Mecz rozgrywany był na bocznym...

Czytaj więcej

Skromne zwycięstwo trampkarzy starszych

       W ubiegłą sobotę 14 października nasi trampkarze starsi rozgrywali wyjazdowe spotkanie z drużyną OSiR Biłgoraj. Po wysokim...

Czytaj więcej

Derby dla Hetmana

         W ubiegłą sobotę 7 października zespół trampkarzy starszych podejmował na własnym boisku drużynę Tomasovii.  Po zaciętym...

Czytaj więcej

AMSPN Hetman -⁠ BKS Lublin 1:0

         W ubiegłą sobotę w meczu na szczycie Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy Starszych nasz zespół odniósł bardzo cenne zwycięstwo...

Czytaj więcej

Wyjazdowe zwycięstwo Trampkarzy Starszych

          Z kompletem punktów wracają nasi Trampkarze Starsi z wyjazdowego spotkania w Chełmie. Po rozgrywanym w...

Czytaj więcej

Marcel Myszka powołany do kadry Polski U-⁠15

Trener reprezentacji Polski do lat 15 Marcin Dorna ogłosił listę zawodników powołanych na konsultację selekcyjną która odbędzie się w Warszawie...

Czytaj więcej

Pogrom w meczu trampkarzy starszych

       W czwartej kolejce rozgrywek Ligi Wojewódzkiej nasi trampkarze starsi urządzili sobie ostre strzelanie. W meczu z Osir...

Czytaj więcej

Porażka w derbach Trampkarzy Młodszych

     Porażką zakończył się drugi mecz zawodników z rocznika 2004 w WLTM. Tym razem podopieczni Damiana Koszela przegrali w...

Czytaj więcej

Towarzysko z Dynamo.

       Remisem 2:2 zakończyło się towarzyskie spotkanie naszego zespołu z drużyną Dymana Kijów. Zespół z Ukrainy przebywał na...

Czytaj więcej