1

       Sukcesem zakończyła się daleka wyprawa trampkarzy młodszych. W sobotę (08.04) naszej drużynie przyszło zmierzyć się w Białej Podlaskiej z tamtejszym AP TOP 54. Wysoka porażka w meczu jesiennym i klasa rywala były wystarczającą motywacją dla naszych młodych zawodników, którzy przystąpili do meczu z bojowym nastawieniem. Początek meczu, to obustronna wymiana ciosów. Pierwsi groźną sytuację stworzyli gospodarze. Napastnik TOP- u znalazł się w sytuacji „sam na sam” z Michałem Zabicielem i był nieprzepisowo powstrzymywany przez Jakuba Kołodziejczuka. Skończyło się karą minutową dla naszego zawodnika i niecelnym strzałem z rzutu wolnego. W odpowiedzi po podaniu Bartka Panasa, piłkę do bramki TOP- u skierował Jan Mróz, ale sędzia dopatrzył się pozycji spalonej. W 17 min. Hetman przeprowadził, jak się okazało, decydującą akcję. Na długi przerzut zdecydował się Wojtek Żukowski. Piłka zagrana z pominięciem drugiej linii trafiła do wychodzącego na „czystą” pozycję Jana Mroza, który przelobował bramkarza gospodarzy. Do końca pierwszej połowy zespół z Białej Podlaskiej starał się odrobić straty, ale nasi zawodnicy potrafili skutecznie neutralizować ich ataki. Dobre spotkanie rozegrał Michała Zabiciel, który pod koniec pierwszej połowy instynktownie obronił strzał napastnika gospodarzy oddany z bliskiej odległości. Druga połowa rozpoczęła się od mocnego uderzenia w wykonaniu naszych zawodników. Niewiele zabrakło, by groźne dośrodkowania Sebastiana Naklickiego zakończyły się zdobyciem przez nasz zespół kolejnej bramki. Po chwili do głosu doszli gospodarze, którzy uzyskali przewagę i kilka razy groźnie zaatakowali. Najlepszą okazję do odrobienia strat mieli w 50 min. spotkania, kiedy po raz kolejny „sam na sam” z Michałem Zabicielem znalazł się napastnik gospodarzy. Nasz bramkarz nie pozwolił się przelobować i skończyło się na strachu. W drugiej połowie warta odnotowania jest też akcja Łukasza Pokrywki, który zdobył bramkę, ale sędzia uznał, że było to z pozycji spalonej. Czas mijał a gra TOP-u stawała się coraz bardziej nerwowa. 5 min. przed końcem meczu na strzał lewą noga zdecydował się Marcel Myszka. Potężna bomba z 25 metrów wylądowała na poprzeczce bramki gospodarzy. W ostatniej akcji meczu Jan Mróz był faulowany przed polem karnym. Kara minutowa dla zawodnika TOP-u i strzał Łukasza Pokrywki z rzutu wolnego obroniony przez bramkarza gospodarzy zakończyły „zacięty” i prowadzony w szybkim tempie mecz.

AP TOP 54 Biała Podlaska - AMSPN Hetman Zamość 0:1

AMSPN Hetman Zamość: Michał Zabiciel, Wojciech Żukowski, Kamil Radziszewski, Jakub Cymiński, Jakub Kołodziejczuk, Marcel Myszka, Igor Szczygieł, Sebastian Naklicki, Bartłomiej Panas, Jan Mróz, Łukasz Pokrywka, Miłosz Bator, Arkadiusz Muzyczuk, Szymon Wanarski, Wiktor Bartnik, Wojciech Ziemiński, Piotr Mazurek

Trenerzy: Sebastian Luterek, Tomasz Pociennik

 

 

AKTUALNOŚCI U-14

AMSPN Hetman -⁠ BKS Lublin 1:0

         W ubiegłą sobotę w meczu na szczycie Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy Starszych nasz zespół odniósł bardzo cenne zwycięstwo...

Czytaj więcej

Wyjazdowe zwycięstwo Trampkarzy Starszych

          Z kompletem punktów wracają nasi Trampkarze Starsi z wyjazdowego spotkania w Chełmie. Po rozgrywanym w...

Czytaj więcej

Marcel Myszka powołany do kadry Polski U-⁠15

Trener reprezentacji Polski do lat 15 Marcin Dorna ogłosił listę zawodników powołanych na konsultację selekcyjną która odbędzie się w Warszawie...

Czytaj więcej

Pogrom w meczu trampkarzy starszych

       W czwartej kolejce rozgrywek Ligi Wojewódzkiej nasi trampkarze starsi urządzili sobie ostre strzelanie. W meczu z Osir...

Czytaj więcej

Porażka w derbach Trampkarzy Młodszych

     Porażką zakończył się drugi mecz zawodników z rocznika 2004 w WLTM. Tym razem podopieczni Damiana Koszela przegrali w...

Czytaj więcej

Towarzysko z Dynamo.

       Remisem 2:2 zakończyło się towarzyskie spotkanie naszego zespołu z drużyną Dymana Kijów. Zespół z Ukrainy przebywał na...

Czytaj więcej

Zasłużone zwycięstwo w Tomaszowie.

         Z kompletem punktów wracają nasi trampkarze starsi z wyjazdowego spotkania z Tomasovią. Już od pierwszych minut...

Czytaj więcej

Wysokie zwycięstwo na początek rozgrywek.

      Od pewnego zwycięstwa 4:0 nad drużyną Avii Świdnik rozpoczęli nasi trampkarze starsi zmagania w lidze wojewódzkiej. Przez całe...

Czytaj więcej

Nasi zawodnicy trenują na obozie.

        W niedzielę 23 lipca czterdziestoosobowa grupa zawodników zespołów trampkarzy starszych oraz młodzików młodszych wyjechała na letni...

Czytaj więcej

Duży sukces naszych trampkarzy

         W dniach 23-25.06.2017 trampkarze naszego klubu uczestniczyli w Białymstoku w Międzynarodowym Turnieju MOSP CUP 2017. Po 3 dniach...

Czytaj więcej

Skrót meczu trampkarzy młodszych

  AMSPN HETMAN ZAMOŚĆ- ORLĘTA ŁUKÓW 20.05.2017      

Czytaj więcej

Z orlętami na piątkę.

      W ubiegłą niedzielę 7 maja zespół naszych trampkarzy wygrał 5:0 z drużyną Orląt Radzyń Podlaski. Cztery bramki...

Czytaj więcej

Jan Mróz trenował w Holandii.

        W dniach 29.04-03.05.2017 zawodnik naszego zespołu trampkarzy Jan Mróz przebywał w Rotterdamie na zgrupowaniu reprezentacji U-14...

Czytaj więcej

Zwycięstwo trampkarzy w Biłgoraju.

              W XIX kolejce Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy Młodszych zawodnicy naszego klubu odnieśli wyjazdowe zwycięstwo nad...

Czytaj więcej

Miłosz Bator Mistrzem Polski Dzieci i Młodzieży z Cukrzycą w Piłce Nożnej.

   W dniach 28-30.04.2017 w Gnieźnie odbyły się I Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży z Cukrzycą w Piłce Nożnej, które...

Czytaj więcej

Ważne zwycięstwo trampkarzy młodszych

     W ubiegłą sobotę nasi trampkarze rozgrywali na własnym boisku spotkanie z drużyną BKS Lublin. Po bardzo emocjonującym spotkaniu Nasza...

Czytaj więcej

Nasi trampkarze z powołaniami.

     Zawodnicy naszego zespołu trampkarzy Marcel Myszka oraz Jan Mróz otrzymali powołania na mecz mistrzowski pomiędzy LZPN a Podkarpackim...

Czytaj więcej

Wysokie zwycięstwo Trampkarzy

        W ubiegłą środę 12 kwietnia nasi trampkarze rozgrywali wyjazdowe spotkanie z drużyną Huraganu Międzyrzec Podlaski. Mecz...

Czytaj więcej