14958322 1320524234627294 1558479863 n

W czwarty dzień listopada odbyła się ostatnia kolejka rundy jesiennej I ligi wojewódzkiej juniorów młodszych. Do Zamościa przyjechała młodzież z Biłgoraja. Derby Zamojszczyzny pomiędzy AMSPN HETMAN ZAMOŚĆ z OSIR Biłgoraj przyciągnęły dużo młodzieży którzy dopingowali swoich rówieśników.

Zamojska młodzież bardzo dobrze zaprezentowała się na tle swoich rówieśników, już w 13 sekundzie meczu (najszybciej strzelona bramka w rozgrywkach) otworzyli wynik meczu, bramkę strzelił Patryk Miedźwiedź. W 13 min. po przeprowadzeniu akcji prawą stroną boiska, Hetman podwyższa wynik na 2:0 a strzelcem bramki został Kamil Woźniak. Zamojska drużyna przewyższała młodzież z Biłgoraja w każdej linii, groźnie przeprowadzali akcje bocznymi sektorami boiska. W 21 min. trzeciego gola strzela Jakub Kawałko. Po tym trafieniu gospodarze zwolnili tempo gry, starali kontrolować przebieg meczu. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy po indywidualnych błędach Hetmana tzw. szatniarę strzelają przyjezdni.

Druga połowa rozpoczęła się pod dyktando Hetmana w 46 min., stały fragment gry wykonywany przez gospodarzy  i bramka strzelona głową przez kapitana drużyny Kacpra Pawlaka na 4:1. Do końca meczu AMSPN kontrolował grę, wypracował jeszcze kilka dogodnych sytuacji lecz zabrakło młodzieży z Zamościa doświadczenia i zimnej krwi.

 

AMSPN HETMAN ZAMOŚĆ- OSIR BIŁGORAJ 4:1 (3:1)

 

bramki: Patryk Miedźwiedź, Kamil Woźniak, Jakub Kawałko, Kacper Pawlak

AMSPN Hetman: Kania, Chmura, Pawlak, Szatała, Kawałko, Flaga, Woźniak, Miedźwiedź, Strenciwilk, Pudło, Cymerman

grali także: Swatowski, Poździk, Kycko, Niderla, Mazurek, Jakubowski  

 


AKTUALNOŚCI U-16

Juniorzy młodsi z kompletem punktów.

Juniorzy młodsi naszego klubu odnieśli zwycięstwo na własnym boisku z drużyną Top 54 Biała Podlaska 2:1. Obie bramki dla naszego...

Czytaj więcej

Wysokie zwycięstwo juniorów młodszych

Juniorzy młodsi naszego klubu, podopieczni trenera Wiesława Wieczerzaka odnieśli wysokie zwycięstwo w wyjazdowym spotkaniu w Lublinie z miejscowym Widokiem.   Widok Lublin...

Czytaj więcej

Wysoka porażka juniorów młodszych.

Górnik Łęczna -⁠ AMSPN Hetman 7:0   Bramki: Edwin Rachoń 2, Damian Dziewulski 2, Łukasz Najda 2, Kamil Wilkowicz AMSPN Hetman: Michał Kania, Hubert Chmura, Wiktor Flaga, Jakub Kawałko, Karol Mazurek, Patryk Miedźwiedź...

Czytaj więcej

Juniorzy młodsi z kompletem punktów

AMSPN Hetman - Motor Lublin 6:1   Bramki: Adrian Cymerman 2, Patryk Miedźwiedź 2, Jakub Kawałko 2 AMSPN Hetman: Michał Kania, Hubert Chmura, Wiktor Flaga...

Czytaj więcej

Pewne zwycięstwo juniorów

AMSPN Hetman - Orlęta Radzyń Podlaski 3:0   Bramki:  1:0 Kacepr Pawlak 26', 2:0 Wiktor Flaga 37', 3:0 Patryk Miedźwiedź 56'   Wysokim zwycięstwem zakończyło...

Czytaj więcej

Nieudana inauguracja rozgrywek juniorów młodszych.

UKS "NIEDŹWIADEK" CHEŁM - AMSPN Hetman Zamość 4:2 Bramki: Wiktor Flaga, bramka samobójcza    Wyjazdową porażką 4:2 z drużyną Niedźwiadka Chełm zakończyło sie pierwsze...

Czytaj więcej