20171014 114210

W ubiegłą sobotę 14 października nasi trampkarze starsi rozgrywali wyjazdowe spotkanie z drużyną OSiR Biłgoraj. Po wysokim zwycięstwie 14:0 u siebie nasz zespół  bardzo lekceważąco podszedł do tego spotkania. Gospodarze już od pierwszych minut cofnęli się całym zespołem na własną połowę ograniczając się do wybijania piłki. Taka taktyka połączona z fatalnym stanem bocznego boiska na którym rozgrywane było spotkanie znacznie utrudniała grę naszego zespołu.  Cierpliwość w budowaniu akcji została udokumentowana pierwszą bramką której autorem był Damian Dołba. Już dziewięć minut później Jan Mróz strzałem z bliskiej odległości podwyższył prowadzenie naszego zespołu. Gdy wydawało się że już nic w tym meczu się więcej nie wydarzy, w doliczonym czasie gry po błędzie naszych środkowych obrońców gospodarze zdobyli bramkę z rzutu karnego.  Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla naszego zespołu.

AMSPN Hetman: Zabiciel Michał, Ziemiński Wojciech, Żukowski Wojciech, Podoba Jakub, Kołodziejczuk Jakub, Cymiński Jakub, Myszka Marcel, Pokrywka Łukasz, Naklicki Sebastian, Mróz Jan, Dołba Damian, Duda Maciej, Pociennik Adam, Gazda Michał, Mazurek Piotr, Wanarski Szymon, Radziszewski Kamil

Trenerzy: Sebastian Luterek, Tomasz Pociennik