20171018 173657

W środę 18 października nasi trampkarze rozegrali zaległe spotkanie z Widokiem Lublin. Mecz rozgrywany był na bocznym boisku Areny Lublin. Po dobrym spotkaniu nasz zespół pewnie wygrał 3:0. Bramki w tym meczu zdobyli: Marcel Myszka, Wojciech Żukowski oraz Jakub Cymiński. Podobnie jak w sobotnim meczu w Biłgoraju gospodarze cofnęli się głęboko na własną połowę i próbowali swoich szans w kontratakach. Nasz zespół cierpliwie budował swoje ataki lecz brakowało skuteczności w wykończeniu. Wynik spotkania otworzył Marcel Myszka w 25 minucie meczu. W drugiej połowie dwie bramki zdobyli środkowi obrońcy naszego zespołu i spotkanie zakończyło się naszym zwycięstwem 3:0.

AMSPN Hetman: Zabiciel Michał, Ziemiński Wojciech, Żukowski Wojciech, Podoba Jakub, Kołodziejczuk Jakub, Cymiński Jakub, Myszka Marcel, Pokrywka Łukasz, Naklicki Sebastian, Mróz Jan, Dołba Damian, Duda Maciej, Pociennik Adam, Gazda Michał, Mazurek Piotr, Wanarski Szymon,

Trenerzy: Sebastian Luterek, Tomasz Pociennik