pogrom na pocztek rozgrywek 20160824 1063075381

              Za nami pierwsza runda rozgrywek drużyny z rocznika 2004, dlatego czas na małe podsumowanie. O ocenę występów drużyny młodzików starszych poprosiliśmy trenera Damiana Koszela.

            Podsumowując Nasze występy jesienią ciężko jest mi mówić o całej rundzie. Dołączyłem do drużyny przed 9 kolejką, był to mecz z Avią Świdnik. Patrząc tylko na mecze w których ja prowadziłem zespół jestem bardzo zadowolony z gry chłopaków. Jednym z lepszych spotkań jakie zagraliśmy był to właśnie mecz z Avią  rozgrywany w Zamościu. A najsłabszy... wielu pewnie pomyśli że ten z Motorem przegrany wysoko. Według mnie nie, pod względem organizacji Naszej gry, szczególnie w pierwszej połowie wyglądaliśmy naprawdę obiecująco, niestety przydarzyły się błędy indywidualne i mecz  zakończył się takim a  nie innym wynikiem. Z każdego meczu wyciągamy wnioski i idziemy dalej. Wszyscy chłopcy, ci co grali więcej, ci co grali mniej są tak samo ważni w drużynie. Nikogo z nich nie będę wyróżniał bo wszyscy na to zasługują. Naprawdę mam przyjemność pracować z bardzo dobrą i ambitną grupą chłopaków.

 Po zakończeniu rundy będziemy pracować nad podstawowymi elementami techniki. Jak długo pogada pozwoli będziemy trenować na zewnątrz. Właściwe przygotowanie do rundy wiosennej rozpoczniemy w połowie stycznia. Jeśli nie wyjedziemy na obóz, to zorganizujemy coś na miejscu. Planujemy zagrać dużą liczbę sparingów. Na wiosnę oczekuję po prostu dobrej gry. Nie będę rozliczał chłopaków z wyników. Liczy się to żeby chłopcy czerpali z tego radość i rozwijali się. Na robienie wyniku przyjdzie jeszcze czas. Oczywiście do każdego meczu będziemy podchodzić z chęcią zwycięstwa, bo wyrobienie takiej mentalności pomoże nam w dorosłej piłce czy w życiu.

              Na koniec chcę podziękować chłopcom za ich radość i zaangażowanie, rodzicom za pomoc a władzom klubu za zaufanie!!! 

             Nasza drużyna mająca na koncie 25 punktów zajmuje aktualnie 6 pozycję. Wyżej uplasowały się drużyny: Tomasovia Tomaszów Lubelski, Avia Świdnik, BKS Lublin, AP TOP 54 Biała Podlaska, Motor Lublin S.A. Po rozegraniu 14 meczy bilans przedstawia się następująco:  8 zwycięstw, 1 remis oraz 5 porażki. Życzymy powodzenia w drugiej rundzie rozgrywek!