DSC1422

Po sobotnim zwycięstwie w Puławach nad miejscową Wisłą 6:0 zespół naszych trampkarzy starszych zdobył mistrzostwo Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy. Tym samym wywalczył sobie prawo do gry o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-15. Przeciwnikiem podopiecznych trenerów Sebastiana Luterka oraz Tomasza Pociennika będzie mistrz województwa świętokrzyskiego Juventa Starachowice. Pierwsze spotkanie już 16 czerwca w Zamościu, rewanż tydzień później w Starachowicach.

31073383 2149253338433135 3859025244096108130 n

     Cenne 3 punkty przywieźli podopieczni trenerów Sebastiana Luterka i Tomasza Pociennika z trudnego terenu w Łęcznej. Smaczku dodawał fakt rozgrywania spotkania na głównej płycie, gdzie jeszcze niedawno biegali zawodnicy występujący w ekstraklasie. Dwie bramki w tym spotkaniu zdobył kapitan naszego zespołu Jan Mróz, który najpierw trafił po dośrodkowaniu z rzutu wolnego a pięć minut przed końcem spotkania z zimną krwią wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Jakubie Cymińskim. Nasz zespół z obawami przystępował do tego spotkania, gdyż 3 naszych zawodników odczuwało skutki kontuzji i nie mogło zagrać od pierwszych minut.

skład AMSPN Hetman: Michał Zabiciel,Krzysztof Janiak, Wojciech Żukowski, Jakub Kołodziejczuk, Jakub Podoba, Łukasz Pokrywka, Bartłomiej Panas, Sebastian Naklicki, Kamil Radziszewski, Jan Mróz, Damian Dołba, Szymon Wanarski, Adam Pociennik, Piotr Mazurek, Michał Gazda, Jakub Cymiński, Sebastian Chodacki
Trenerzy: Sebastian Luterek, Tomasz Pociennik

 

Galeria

 

29695030 2122099851148484 6749018230298145007 n

         AMSPN Hetman Zamość rocznik 2003 ogłasza nabór uzupełniający dla zawodników z roczników 2002 i 2003. Jeżeli chcesz się rozwijać, rywalizować z najlepszymi i grać o najwyższe cele zapraszamy na testy. Na podstawie wyników testów zostanie wybrana grupa zawodników, którzy od nowego sezonu będą trenować z Naszą drużyną występującą w Lidze Wojewódzkiej Juniora Młodszego. Jesteśmy drużyną, która ma charakter, umiejętności, a przede wszystkim wielką wolę zwycięstw. W nowym sezonie naszym celem będzie walka o awans do Centralnej Ligi Juniorów. Nasz zespół jest idealnym miejscem do wypromowania się. W ubiegłym sezonie Igor Szczygieł przeszedł do Jagielonii Białystok, a w bieżącym Marcel Myszka Do Legii Warszawa.
Zaryzykuj i zawalcz o swoje marzenia, My Ci to ułatwimy.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt z trenerem Sebastian Luterek (515 734 768)

 

 

29468831 2104772546214548 6969965418859545884 n

Na inaugurację rundy wiosennej trampkarze  AMSPN Hetman Zamość wygrali z drużyną Niedźwiadek Chełm 5:0 (1:0).

Bramki dla naszej drużyny zdobyli Bartłomiej Panas, Łukasz Pokrywka, Jan Mróz, Wiktor Bartnik, samobójcza.

 

20160923 719A8698

Marcel Myszka podobnie jak Igor Szczygieł trafia do ekstraklasowej akademii piłkarskiej, przypadek?

Nie przypadek, tylko ciężka praca i talent tych chłopaków. Na wszystko sami sobie zasłużyli i ciężko zapracowali. Po nich nie było widać że oszukują na treningach. Bez ciężkiej pracy nie można odnieść sukcesu. W pewnym momencie przychodzi taki czas, kiedy trzeba zaryzykować i powalczyć o swoje marzenia. Nie mam zamiaru nikomu tego zabraniać. Igor przekonał do siebie trenerów i w chwili obecnej wywalczył sobie miejsce w pierwszym składzie trampkarzy Jagielonii Białystok, wierzę że Marcel poradzi sobie równie dobrze w Legii Warszawa.

W roli trenera w naszym klubie jesteś już 4 rok, jednak w roli zawodnik spędziłeś tu wiele lat. Porównujesz siebie i swoich kolegów sprzed kilkunastu laty do tych zawodników którzy obecnie trenują w klubie?

Bardzo często. W chwili obecnej zawodnicy mają więcej możliwości. Warunki do treningu, postęp technologiczny, tylko od nich zależy co kiedyś w piłce nożnej osiągną. Mieliśmy kiedyś zdecydowanie trudniej. W dzisiejszych czasach dzięki boisku ze sztuczną nawierzchnią można trenować na boisku przez cały rok nie wchodząc nawet na chwilę do hali. Mówię tu oczywiście o starszych grupach. Tylko od podejścia zawodników zależy to, gdzie będą za kilka lat. Teraz dzieci mają wszystko podstawione pod nos, w większości przypadków w piłkę grają tylko na treningach. My kiedyś cały swój wolny czas spędzaliśmy na boisku, a nie na przykład w Mc Donaldzie czy w galerii handlowej. Nie siedzieliśmy całymi dniami w domu grając na konsoli nie mieliśmy butów piłkarskich za 600zł.

 Twój zespół jest taki wyjątkowy? Co różni Was od innych roczników?

Nie jest wyjątkowy, jest taki sam jak każdy inny. Obserwuję często treningi innych grup, uczę się od innych trenerów, obserwuje zachowania poszczególnych zawodników. Kluczową kwestią pozostaje podejście zawodników do tego co robią, do treningu. Miałem przyjemność w ostatnim czasie poprowadzić treningi z innymi grupami wiekowymi, parę wniosków mogę już wyciągnąć.

Na przykład?

W każdej grupie znajdą się zawodnicy którzy chcą ciężko pracować w mojej jest to zdecydowana większość. Tylko poprzez ciężką pracę na treningach i w czasie wolnym można coś osiągnąć. Jeden mobilizuje drugiego. Nikt nie chce odstawać. To jest praca zespołowa. Dla moich zawodników nie jest problemem „praca domowa” którą zadaję im w czasie wolnym, oni z chęcią to wykonują, sami uczęszczają również na zajęcia dodatkowe. Nie oszukujmy się, nie wyszkolimy zawodnika przez 4 treningi w tygodniu po 1,5 h, to jest proces długofalowy. Ale zrozumieć muszą to sami zawodnicy i ich rodzice.

 

Co charakteryzuje Twój zespół?

Pracowitość, walka do samego końca, wiara w korzystny rezultat do ostatniego gwizdka. Chcemy grać do przodu, szybko atakować i organizować się w obronie. Cieszymy się ze zwycięstw i uczymy po porażkach. A przede wszystkim każdego dnia rozwijamy się drużynowo i indywidualnie, mamy wspólnie zdefiniowane cele i staramy się je realizować.

 

Lubisz ryzyko?

Często ryzykujemy, zarówno zawodnicy jak i trenerzy. Na boisku i poza nim. Bez tego nie będzie sukcesu. Nie trzeba się bać ryzyka pomimo tego, że nie zawsze się uda. Szczególnie na boisku.

 

Plan na najbliższą przyszłość?

Jeżeli chodzi o zespół to codzienna praca i rozwój, zresztą to samo można powiedzieć i o mnie. Wkrótce rozpoczynam kolejny kurs UEFA, myślę też o jakimś stażu. Tak więc dalsza ciężka praca. W Hetmanie potrafimy szkolić zawodników, potrzebujemy cierpliwości i dążenia do określonego celu. Nie zawsze jest łatwo, ale nie wolno się poddawać. Mamy fajny zespół trenerów, doświadczenie połączone z młodością. Możemy razem zrobić jeszcze wiele dobrego w piłce młodzieżowej.

 

 

 

 

 

26731436 2011105752247895 711629788197284726 n

W dniach 13-16 stycznia trampkarze starsi AMSPN Hetman Zamość , zespół z rocznika 2003 brał udział w międzynarodowym turnieju we Lwowie na Ukrainie. Na zaproszenie gospodarzy podopieczni trenerów Sebastiana Luterka oraz Tomasza Pociennika przez 3 dni walczyli ze swoimi ukraińskimi rówieśnikami. Zespół Hetmana wygrał wszystkie swoje spotkania w turnieju i pewnie sięgnął po zwycięstwo w końcowej klasyfikacji. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jan Mróz, najlepszym brakarzem Krzysztof Janiak.

"Cieszę się że mogliśmy się zmierzyć z mocnymi ukraińskimi zespołami. Dobre wyszkolenie techniczne, twarda i nieustępliwa gra na pograniczu faulu i szybkie tempo, to zdecydowanie cechuje naszych wschodnich przeciwników. Była to kolejna cenna lekcja dla naszego zespołu. Pomimo trudnych warunków atmosferycznych, gdzie graliśmy przy przy silnym mrozie zespół zaprezentował się bardzo dobrze. Wracamy zmęczeni, ale zadowoleni. A przede wszystkim z bagażem doświadczeń które napewno zaprocentują w przyszłości." - powiedział Sebastian Luterek trener zespołu

Wyjazd na turniej był możliwy dzięki wsparciu Urzędu Miasta Zamość oraz PGK SPÓŁKA Z O.O. za co serdecznie dziękujemy w imieniu Zarządu, trenerów, zawodników i rodziców.


1
Nie zwalniają tempa nasi trampkarze starsi, którzy kilka dni po powrocie z Ukrainy uczestniczyli w Rzeszowie w turnieju Resovia Winter Cup. Nasi zawodnicy z kompletem zwycięstw pewnie zdobyli puchar za pierwsze miejsce.

 

Wyniki naszego zespołu

4:1 z Górnikiem Wieliczka (Sebastian Naklicki, Sebastian Chodacki, Jan Mróz oraz Łukasz Pokrywka)

4:0 z Resovią Rzeszów (Jan Mróz 2, Jakub Podoba, Łukasz Pokrywka)

8:1 ze Stalą Stalowa Wola (Jan Mróz 3, Łukasz Pokrywka 2, Maciej Duda, Wojciech Żukowski oraz Michał Gazda)

 

Skład AMSPN Hetman: Michał Zabiciel, Wojciech Ziemiński, Wojciech Żukowski, Jakub Kołodziejczuk, Jakub Podoba, Marcel Myszka, Krystian Bajek, Łukasz Pokrywka, Bartłomiej Panas, Sebastian Naklicki, Kamil Radziszewski, Jan Mróz, Damian Dołba, Szymon Wanarski, Adam Pociennik, Maciej Duda, Michał Gazda Trenerzy: Sebastian Luterek, Tomasz Pociennik

3

       W dniach 9-10 grudnia na zaproszenie Akademii Piłkarskiej TOP 54 Biała Podlaska nasz zespół trampkarzy starszych z rocznika 2003 przebywał w Białej Podlaskiej gdzie miał okazję zmierzyć się w dwumeczu z występującą w Centralnej Lidze Trampkarzy drużyną gospodarzy. W pierwszym spotkaniu które odbyło się w sobotę pomimo dobrej gry naszego zespołu musieliśmy uznać wyższość gospodarzy przegrywając 0:1 . Wieczorem nasz zespół miał możliwość zwiedzić Szkołę Trenerów PZPN, w której szkolą się najlepsi trenerzy w Polsce. W niedzielę doszło do pojedynku rewanżowego. W tym spotkaniu nasz zespół zagrał jeszcze lepsze zawody niż dnia poprzedniego i po bramkach Sebastiana Naklickiego oraz Jana Mroza pewnie pokonał swoich rówieśników 2:0. W ramach zawartej umowy pomiędzy klubami już w styczniu dojdzie ponownie do spotkania obu zespołów. W dniach 27-28 stycznia takie spotkania zostaną rozegrane w Zamościu.