top 54 biaa podlaska amspn hetman zamo 01 00 20161121 1001214624

Runda jesienna już za nami, a zatem czas na  krótkie podsumowanie przez trenera młodzików młodszych Mirosława Kędraka.

            Podsumowanie rundy jesiennej w wykonaniu rocznika 2005 może być tylko jedne - wielkie brawa dla zawodników tego rocznika!!! Po pierwsze - była to premierowa runda w występach na poziomie Ligi Wojewódzkiej, a przecież przed startem tych rozgrywek (mając na uwadze nasze wcześniejsze, turniejowe zmagania z drużynami z Ligi Wojewódzkiej) nikt nie stawiał nas w roli drużyny, która ma odegrać w tej Lidze znaczącą rolę. Po wtóre jako jedyna drużyna z Naszego Klubu zdecydowaliśmy się rywalizować na obu możliwych polach zmagań piłkarskich - Liga Wojewódzka oraz Liga Okręgowa i łącznie rozegraliśmy aż 21 meczy ligowych grając przez 2 miesiące praktycznie co 3 dni. Pomimo tych okoliczności - w mojej ocenie - chłopcy wykazując wielkie zaangażowanie i determinację walczyli "o każdy metr boiska" przez pełne 60 minut każdego meczu (i minut doliczonych).
            Nie postrzegamy tej rundy tylko przez pryzmat wyników, gdyż w tym wieku to nie wyniki ale rozwój piłkarski każdego z zawodników jest najważniejszy, ale wielu zawodników poczyniło w swoim rozwoju naprawdę ogromne postępy, a wyniki tylko to potwierdzają: W Lidze Wojewódzkiej zajmujemy 3 miejsce (32 pkt, 10 zwycięstw 2 remisy i 2 porażki) ze stratą tylko 3 pkt do Górnika Łęczna (którego pokonaliśmy 2-1) i Motoru Lublin (remis 2-2), a gdyby nie pechowe mecze z drużynami z Puław bylibyśmy samodzielnym liderem. W Lidze Okręgowej zajmujemy 1 miejsce z kompletem  7 zwycięstw i bilansem bramkowym 50-6.
          W tej rundzie drużyna zagrała wiele naprawdę dobrych meczy, ale na szczególne wyróżnienie zasługuje wyjazdowe zwycięstwo z Tomasovią 4-0, gdzie był to niemalże perfekcyjny mecz w naszym wykonaniu, wyjazdowe zwycięstwo z Górnikiem Łęczna 2-1 oraz  remis na wyjeździe z Motorem Lublin, gdzie jako drużyna pokazaliśmy wielki charakter i przegrywając 0-2 doprowadziliśmy do remisu 2-2 i zabrakło nam przysłowiowych sekund by ten mecz wygrać.
            Oczywiście zdarzyły się i mecze, o których chcemy jak najszybciej zapomnieć (wyciągając oczywiście z nich odpowiednie wnioski) - i są to nieszczęsne zmagania z drużynami z Puław - Puławiakiem (przegrana 1-2) i Wisłą (przegrana 0-2).
        Jeżeli chodzi o zawodników to tak wielu zasługuje na wyróżnienie iż nie będę wskazywał ich personalnie, to co cieszy mnie jako trenera to fakt, iż naprawdę wielu zawodników tego rocznika wykazuje właściwe zaangażowanie zarówno na treningach jak i w meczach a jako trener mam przysłowiowy "kłopot bogactwa", gdyż każdy z powołanych na mecz zawodników gwarantuje odpowiednią "jakość piłkarską".
W przerwie między rundami zamierzamy uczestniczyć w kilku mocno obsadzonych turniejach piłkarskich (najbliższy bardzo silnie obsadzony (o charakterze międzynarodowym) już w dniach 9-11.12.2016r. w Nadrzeczu k/Biłgoraja). W drugim tygodniu ferii przewidujemy obóz przygotowawczy w Krasnobrodzie, a od 25 marca 2017r. już rozpoczynamy rundę wiosenną w Lidze Wojewódzkiej.  Nie stawiamy przed sobą konkretnych celów jeżeli chodzi o wyniki i miejsca w Ligach, chcemy nadal podnosić poziom rozwoju piłkarskiego Naszych zawodników, a realizując ten cel wyniki "przyjdą".
           Na końcu chcę bardzo podziękować zawodnikom za ich pełne zaangażowanie i radość z gry, ich rodzicom za równie pełne zaangażowanie w sprawy drużyny Naszego rocznika, władzom Klubu za zaufanie i zapewnienie odpowiedniego funkcjonowania i oczywiście trenerowi Wojciechowi Rycak za permanentną pomoc.

Życzymy powodzenia w drugiej rundzie rozgrywek!

 

 

DSC04220

           Na zakończenie pierwszej rundy rozgrywek nasi młodzicy młodsi w zaległym wyjazdowym spotkaniu odnieśli zwycięstwo 1:0 z drużyną TOP 54 Biała Podlaska. Podopiecznym trenera Mirosława Kędraka udało się pokonać drużynę z Białej Podlaski po dość wyrównanym spotkaniu. Mecz odbywał się na grząskim boisku i pierwsza połowa w wykonaniu obu drużyn była słaba. W drugiej części spotkania diametralnie zmienił się obraz gry. Drużyna z Zamościa zdobyła gola na wagę zwycięstwa a także stworzyła kilka składnych akcji jednak zabrakło trochę szczęścia  na podwyższenie rezultatu. Nasza drużyna  z dorobkiem 32 pkt zajmuje trzecie miejsce  w Lidze Wojewódzkiej ze stratą tylko 3 pkt do lidera tabeli Górnik Łęczna.

 

TOP 54 Biała Podlaska  - AMSPN Hetman Zamość- 0:1 (0:0)

Bramki: Filip Zakrzewski

AMSPN Hetman: Igor Bednarczyk (br) Szymon Hawrylak, Aureliusz Miedźwiedź, Łukasz Szozda, Bartosz Kozyra, Marcel Kolaja, Filip Zakrzewski, Hubert Krawczyk, Krystian Bryk, Adam Batorski (br) Oliwier Drzewicki, Kacper Adamowicz, Oliwier Płatek, Paweł Naklicki, Maciej Nizioł, Damian Buczek.
 

Galeria

 
 

DSC04095

Drużyna młodzików młodszych odniosła zwycięstwo na własnym boisku z drużyną KS Lublinianka 2:0. Bramki dla naszego zespołu zdobył w pierwszej połowie Maciej Nizioł. Mecz odbywał się w trudnych warunkach na mokrym i grząskim boisku. W pierwszych minutach spotkania Lublinianka pokazała się z dobrej strony grając piłką z "klepki". Poukładanie gry na boisku przez trenera hetmana zaowocowało zdobyciem w pierwszej połowie dwóch bramek po składnych akcjach naszego zespołu.  W kolejnej odsłonie spotkania nasza drużyna wypracowała kilka dogodnych sytuacji  po których mogły paść kolejne bramki, ale niestety szczęście nie sprzyjało podopiecznym Michała Kędraka. Pełni optymizmu po meczu z Lublinianką czekamy na mecz z liderem ligi Motorem Lublin który odbędzie się już za tydzień w sobotę.

 

AMSPN Hetman Zamość - Lublinianka 2:0

 

bramki: Maciej Nizioł 2

 

AMSPN Hetman: Igor Bednarczyk (br), Aureliusz Miedźwiedź (kapitan), Michał Kędrak, Łukasz Szozda, Bartłomiej Kozyra, Marcel Kolaja, Krystian Bryk, Hubert Krawczyk, Damian Buczek. Rezerwowy, Adam Batorski (br), Szymon Hawrylak, Kamil Maksymowicz, Paweł Naklicki, Adrian Brześciński, Oliwier Płatek, Maciej Nizioł.

 

Galeria

 

 


 

 

 

fot

Kolejne zwycięstwo młodzików młodszych. Po wygranej 4:1 nad zespołem Jedynki Krasnystaw podopieczni trenera Mirosława Kędraka nadal utrzymują się na pozycji wicelidera.

 

AMSPN Hetman Zamość - UKS Jedynka Krasnystaw 4:1

 

AMSPN Hetman: Igor Bednarczyk, Szymon Hawrylak, Filip Zakrzewski, Łukasz Szozda, Bartosz Kozyra, Marcel Kolaja,  Krystian Bryk, Hubert Krawczyk, Jan Kasztelan

rez. Adam Batorski, Michał Kędrak, Oliwier Drzewicki, Kamil Maksymowicz, Adrian Brześciński, Damian Buczek,  Maciej Nizioł, Paweł Naklicki, Aureliusz Miedźwiedź

 

Trener: Mirosław Kędrak

 

 

 

 DSC03760Zawodnicy z rocznika 2005 pokonali 0:4 w wyjazdowym spotkaniu drużynę Tomasovii Tomaszów Lubelski. Stosunkowo szybko zdobyta bramka pomogła drużynie w pełni kontrolować spotkanie. Nasza drużyna była zespołem zdecydowanie lepszym i przez całe spotkanie dominowała na całym boisku.

Tomasovia Tomaszów Lubelski -⁠ AMSPN Hetman 0:4

Bramki: Krystian Bryk 2, Hubert Krawczyk 2

AMSPN Hetman: Igor Bednarczyk, Szymon Hawrylak, Filip Zakrzewski, Łukasz Szozda, Bartosz Kozyra, Krzysztof Witkowski,  Krystian Bryk, Hubert Krawczyk, Aureliusz Miedźwiedź

 

rez. Adam Batorski, Kamil Maksymowicz, Adrian Brześciński, Damian Buczek, Marcel Kolaja,  Maciej Nizioł, Paweł Naklicki

 

Trener: Mirosław Kędrak

 

 

 

Galeria

 

 

 

 

 

 

 

 

914b

 

Niedźwiadek Chełm - AMSPN Hetman 0:1

Bramka: Hubert Krawczyk

 

Z kompletem punktów wracają nasi młodzicy młodsi z wyjazdowego spotkania z drużyną Niedźwiadka Chełm. Groźnej kontuzji nabawił się w tym meczu bramkarz naszego zespołu Igor Bednarczyk, który po jednej z interwencji opuscił boisko ze złamanym palcem. Po 4 kolejkach nasi zawodnicy są liderami rozgrywek. 

 

AMSPN Hetman: Igor Bednarczyk, Szymon Hawrylak, Filip Zakrzewski, Łukasz Szozda, Aureliusz Miedźwiedź, Bartosz Kozyra, Krystian Bryk, Damian Buczek, Hubert Krawczyk, Kamil Maksymowicz, Maciej Nizioł, Jan Welcz, Kacper Adamowicz, Paweł Naklicki, Michał Kędrak, Łukasz Kordulski

 

Trener: Mirosław Kędrak  

 

Galeria

 

 


 

922b

AMSPN Hetman- Wisła Puławy 0:2

 

Porażką 0:2 zakończyło się spotkanie Wojewódzkiej Ligi Młodzików Młodszych w których poodopieczni trenera Mirosława Kędraka ulegli Wiśle Puławy. 

 

AMSPN Hetman: Adam Batorski, Szymon Hawrylak, Filip Zakrzewski, Łukasz Szozda, Aureliusz Miedźwiedź, Bartosz Kozyra, Krystian Bryk, Damian Buczek, Hubert Krawczyk, Kamil Maksymowicz, Maciej Nizioł, Kacper Adamowicz, Paweł Naklicki, Adrian Brześciński, 

 

Trener: Mirosław Kędrak

 


911b

AMSPN Hetman - BKS Lublin 1:1

 

Bramka: Filip Zakrzewski 2' 

 

W kolejnym ligowy spotkaniu młodzicy młodsi naszego klubu zremisowali na własnym boisku z drużyną BKS Lublin 1:1. Bramkę dla naszego zespołu już w 2 minucie spotkania zdobył Filip Zakrzewski. Bardzo dobre spotkanie w naszej bramce rozegrał Igor Bednarczyk, który kilkoma świetnymy interwencjami uchronił nasz zespół przed porażką.   

AMSPN Hetma: Igor Bednarczyk, Szymon Hawrylak, Filip Zakrzewski, Łukasz Szozda, Aureliusz Miedźwiedź, Bartosz Kozyra, Krystian Bryk, Oliwier Płatek, Damian Buczek, Hubert Krawczyk, Marcel Kolaja, Kamil Maksymowicz, Maciej Nizioł, Jan Welcz, Kacper Adamowicz, Paweł Naklicki, Michał Kędrak, Adam Batorski

 

Trener: Mirosław Kędrak