33333333333333

        W dniach 29.04-03.05.2017 zawodnik naszego zespołu trampkarzy Jan Mróz przebywał w Rotterdamie na zgrupowaniu reprezentacji U-14 Polish Soccer Skills. Nasz zawodnik podczas pobytu w Holandii wystąpił w dwóch spotkaniach kontrolnych. W pierwszym zwycięskim 2:1 meczu w którym przeciwnikiem był zespół SBV Excelsior Rotterdam Jan Mróz pięknym szczupakiem zdobył jedną z bramek. Polska drużyna wygrała to spotkanie a nasz zawodnik był jednym z wyróżniających się w tym meczu. Dwa dni później polski zespół wyruszył na kilka godzin do Belgii gdzie rozegrał spotkanie z drużyną Royal Antwerp. Tym razem szczęście nie dopisało i zespół gospodarzy wygrał 5:3. W tym spotkaniu Jan Mróz po raz kolejny wpisał się na listę strzelców. Wyjazd do Holandii dał możliwość sprawdzenia się w starciu z zagranicznymi rywalami i był kolejnym cennym doświadczeniem dla naszego młodego zawodnika.