IMG 3014

W ostatnim meczu sezonu 2016/2017 w WLMS drużyna Naszych Młodzików Starszych przegrała z Mistrzem Ligi - Motorem Lublin 2-6. Bramki dla Hetmana strzelali Kacper Laskowski i Maciej Nowak.

" Ostatni mecz sezonu i porażka ze zdecydowanie najlepszą drużyną w lidze. Mieliśmy pewne założenia które chcieliśmy zrealizować i do pewnego momentu to się udawało. Niestety znowy tracimy bramkę na samym początku i z tego nie jestem zadowolony. Pierwszą część spotkania przegraliśmy 1-2, ale Nasza gra wyglądała naprawdę dobrze jeśli chodzi o organizację gry. Na początku drugiej połowy doprowadzamy do remisu i od tego momentu Nasza gra stanęł. Drużynie Motoru gratulujemy zwycięstwa i Mistrzostwa, My kończymy sezon na piątym miejscu. Teraz mamy czas na podsumowanie i wyciągnięcie wniosków co w Naszej pracy było dobre a co trzeba zmienić. Mysimy wspólnie obrać właściwy cel i go zrealizować w następnym sezonie."

AMSPN Hetman: Cyc Kacper - Owsik Tomasz, Kostrubiec Maksymilian, Serafin Mateusz, Nowak Maciej, Oczkoś Patryk, Laskowski Kacper, Żur Paweł, Okoniewski Krystian oraz Wszoła Grzegorz, Nowicki Maciej, Laskowski Jakub, Budziński Patryk, Gałka Kacper.