2003

 

Czas na kolejne podsumowanie.

    Zespół trampkarzy starszych podopiecznych trenerów Sebastiana Luterka oraz Tomasza Pociennika zajął pierwsze miejsce w grupie południowej Ligi Wojewódzkiej. Bilans zespołu to 13 zwycięstw oraz jeden remis. Zespół zakończył rozgrywki grupowe bez porażki z bilansem bramkowym 64 – 4. Z czterech straconych bramek trzy z nich padły po strzałach z rzutów karnych.

     Zwycięstwo w swojej grupie dało im prawo do gry w barażu o CLJ – U15 z Górnikiem Łęczna. Niestety po dobrym meczu musieli uznać wyższość rywala przegrywając 1:2.

Strzelcy bramek w rundzie jesiennej: 15 -Jan Mróz, , 15- Damian Dołba, 9- Marcel Myszka, 8- Łukasz Pokrywka, , 4- Kamil Radziszewski , 3- Jakub Podoba, 3- Sebastian Naklicki, 2- Jakub Cymiński 2- Jakub Kołodziejczuk, , 2- Bartłomiej Panas 1- Adam Pociennik, 1- Wojciech Żukowski

 

Wyniki zespołu:

Hetman – Avia 4:0 ( Jan Mróz, Łukasz Pokrywka, Damian Dołba, Jakub Podoba)

Tomasovia – Hetman 1:3 (Marcel Myszka 2, Damian Dołba)

Hetman – OsiR Biłgoraj 14:0 ( Jan Mróz 4, Marcel Myszka 3, Damian Dołba 2, Jakub Podoba 2, Bartłomiej Panas, Sebastian Naklicki, Łukasz Pokrywka)

Hetman – Widok Lublin 10:0 ( Jan Mróz 3, Damian Dołba 3, Jakub Cymiński 2, Łukasz Pokrywka, Kamil Radziszewski)

Niedźwiadek Chełm – Hetman 1:4 (Kamil Radziszewski 2, Jan Mróz, Bartłomiej Panas)

Hetman – BKS Lublin 1:0 ( Kamil Radziszewski)

Jedynka Krasnystaw – Hetman 0:3 (Jan Mróz 2, Marcel Myszka)

Avia Świdnik – Hetman 0:5 (Damian Dołba 2, Marcel Myszka, Łukasz Pokrywka, Adam Pociennik)

Hetman – Tomasovia 3:0 (Damian Dołba 2, Sebastian Naklicki)

Osir Biłgoraj – Hetman 1:2 ( Damian Dołba , Jan Mróz)

Widok Lublin – Hetman 0:3 (Marcel Myszka, Wojciech Żukowski, Jakub Kołodziejczuk)

Hetman – Niedźwiadek 2:1 ( Damian Dołba 2)

BKS Lublin – Hetman 0:0

Hetman – Jedynka 10:0 ( Łukasz Pokrywka 4, Jan Mróz 3, Marcel Myszka, Damian Dołba, Jakub Kołodziejczuk)

Górnik Łęczna – Hetman 2:1 ( Sebastian Naklicki)

Podsumowanie trenera Luterka: Mieliśmy bardzo dobre 5 ostatnich miesięcy. Począwszy od letniego turnieju w Białymstoku poprzez mecze sparingowe z silnymi drużynami a kończąc na rozgrywkach ligowych. Do pełni szczęścia zabrakło naprawdę niewiele. Wszyscy naprawdę ciężko pracowali w tej rundzie, i za to chciałbym im wszystkim bardzo podziękować. Cieszy poprawa gry obronnej nad którą pracowaliśmy w tym czasie. Zespół stracił tylko 4 bramki w rozgrywkach ligowych. W tym sezonie pięciu naszych zawodników trafiło do kadry województwa, a Marcel Myszka przebywał na tygodniowym zgrupowaniu reprezentacji Polski U-15, co tylko potwierdza że nasza praca przynosi zamierzone efekty.

Do końca roku planujemy rozegrać jeszcze 4 spotkania kontrolne z mocnymi przeciwnikami. Przed nami nowy rok, nowe wyzwania i dalsza jeszcze cięższa praca na treningach. Chcemy się rozwijać i krok po kroku iść do przodu. Stawiamy sobie wysokie cele i nie boimy się żadnych wyzwań.

 

W rundzie jesiennej Hetmana reprezentowali:

Zabiciel Michał, Ziemiński Wojciech, Żukowski Wojciech, Podoba Jakub, Kołodziejczuk Jakub, Cymiński Jakub, Myszka Marcel, Pokrywka Łukasz, Naklicki Sebastian, Mróz Jan, Dołba Damian, Duda Maciej, Pociennik Adam, Gazda Michał, Mazurek Piotr, Wanarski Szymon, Panas Bartłomiej, Cisło Michał, Radziszewski Kamil, Pietrynko Dominik, Bartnik Wiktor,

 

Czas na kolejne podsumowanie.

Zespół trampkarzy starszych podopiecznych trenerów Sebastiana Luterka oraz Tomasza Pociennika zajął pierwsze miejsce w grupie południowej Ligi Wojewódzkiej. Bilans zespołu to 13 zwycięstw oraz jeden remis. Zespół zakończył rozgrywki grupowe bez porażki z bilansem bramkowym 64 – 4. Z czterech straconych bramek trzy z nich padły po strzałach z rzutów karnych.

Zwycięstwo w swojej grupie dało im prawo do gry w barażu o CLJ – U15 z Górnikiem Łęczna. Niestety po dobrym meczu musieli uznać wyższość rywala przegrywając 1:2.

Strzelcy bramek w rundzie jesiennej: 15 -Jan Mróz, , 15- Damian Dołba, 9- Marcel Myszka, 8- Łukasz Pokrywka, , 4- Kamil Radziszewski , 3- Jakub Podoba, 3- Sebastian Naklicki, 2- Jakub Cymiński 2- Jakub Kołodziejczuk, , 2- Bartłomiej Panas 1- Adam Pociennik, 1- Wojciech Żukowski

Wyniki zespołu:

Hetman – Avia 4:0 ( Jan Mróz, Łukasz Pokrywka, Damian Dołba, Jakub Podoba)

Tomasovia – Hetman 1:3 (Marcel Myszka 2, Damian Dołba)

Hetman – OsiR Biłgoraj 14:0 ( Jan Mróz 4, Marcel Myszka 3, Damian Dołba 2, Jakub Podoba 2, Bartłomiej Panas, Sebastian Naklicki, Łukasz Pokrywka)

Hetman – Widok Lublin 10:0 ( Jan Mróz 3, Damian Dołba 3, Jakub Cymiński 2, Łukasz Pokrywka, Kamil Radziszewski)

Niedźwiadek Chełm – Hetman 1:4 (Kamil Radziszewski 2, Jan Mróz, Bartłomiej Panas)

Hetman – BKS Lublin 1:0 ( Kamil Radziszewski)

Jedynka Krasnystaw – Hetman 0:3 (Jan Mróz 2, Marcel Myszka)

Avia Świdnik – Hetman 0:5 (Damian Dołba 2, Marcel Myszka, Łukasz Pokrywka, Adam Pociennik)

Hetman – Tomasovia 3:0 (Damian Dołba 2, Sebastian Naklicki)

Osir Biłgoraj – Hetman 1:2 ( Damian Dołba , Jan Mróz)

Widok Lublin – Hetman 0:3 (Marcel Myszka, Wojciech Żukowski, Jakub Kołodziejczuk)

Hetman – Niedźwiadek 2:1 ( Damian Dołba 2)

BKS Lublin – Hetman 0:0

Hetman – Jedynka 10:0 ( Łukasz Pokrywka 4, Jan Mróz 3, Marcel Myszka, Damian Dołba, Jakub Kołodziejczuk)

Górnik Łęczna – Hetman 2:1 ( Sebastian Naklicki)

Podsumowanie trenera Luterka: Mieliśmy bardzo dobre 5 ostatnich miesięcy. Począwszy od letniego turnieju w Białymstoku poprzez mecze sparingowe z silnymi drużynami a kończąc na rozgrywkach ligowych. Do pełni szczęścia zabrakło naprawdę niewiele. Wszyscy naprawdę ciężko pracowali w tej rundzie, i za to chciałbym im wszystkim bardzo podziękować. Cieszy poprawa gry obronnej nad którą pracowaliśmy w tym czasie. Zespół stracił tylko 4 bramki w rozgrywkach ligowych. W tym sezonie pięciu naszych zawodników trafiło do kadry województwa, a Marcel Myszka przebywał na tygodniowym zgrupowaniu reprezentacji Polski U-15, co tylko potwierdza że nasza praca przynosi zamierzone efekty.

Do końca roku planujemy rozegrać jeszcze 4 spotkania kontrolne z mocnymi przeciwnikami. Przed nami nowy rok, nowe wyzwania i dalsza jeszcze cięższa praca na treningach. Chcemy się rozwijać i krok po kroku iść do przodu. Stawiamy sobie wysokie cele i nie boimy się żadnych wyzwań.

 

W rundzie jesiennej Hetmana reprezentowali:

Zabiciel Michał, Ziemiński Wojciech, Żukowski Wojciech, Podoba Jakub, Kołodziejczuk Jakub, Cymiński Jakub, Myszka Marcel, Pokrywka Łukasz, Naklicki Sebastian, Mróz Jan, Dołba Damian, Duda Maciej, Pociennik Adam, Gazda Michał, Mazurek Piotr, Wanarski Szymon, Panas Bartłomiej, Cisło Michał, Radziszewski Kamil, Pietrynko Dominik, Bartnik Wiktor,